Memnun Müşteri

1.000 +

Yılı Aşkın Tecrübe

35+

İş Ortağı

90+

Ürün Çeşidi

80+

BİZİ BİZ YAPAN,

Ödün Vermediğimiz Değerlerimiz...

Dürüstlük ve Adil Davranma, Müşteri Memnuniyeti, Güvenilirlik, Yenilikçilik, Verimlilik…

MİSYON: Mekanizmalı perde imalatçılarının bant ihtiyaçlarını en kaliteli ürünler ile karşılayarak tedarikçi değil çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz.


VİZYON: Mekanizmalı perdelerde kullanılan bantların tedariğinde kalite ve güven odaklı çalışmalarımız ile yurt içinde ve yurt dışında lider, saygın bir imalatçı olmak.

TİRE-BANT olarak 2015 yılından bu yana, 28 yıllık tecrübeye sahip olduğumuz ana imalat kolumuzdan bağımızı koparmadan ayrılarak mekanizmalı perde imalatçılarının ihtiyaçlarını kalite ve dürüstlükten ödün vermeden karşılamak için çalışmaktayız.

Profesyonel kadromuz ile her geçen gün ürün gamımızı genişletmeye ve en kaliteli ürünleri üreterek bir tedarikçi olmaktan öte ürün sağladığımız firmalara fayda katmaya, onlar için onlarla birlikte üretmeye, çözüm ortağı olmaya öncelik veriyoruz.

Emeklerinizle ortaya çıkan mekanizmalı perdelerde her ne kadar görünmeyen bir parça olsa da bant’ın taşıdığı fonksiyonun ve üretim hızınızı ne kadar etkilediğinin farkında olarak geliştirdiğimiz ürünümüz tire- bant ile sizlere hizmet vermek, üretiminizi hem hızlandırıp, hem kolaylaştırarak veriminizi arttırmak için çalışmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz. 

Ülkemizi Dünya' da Gururla Temsil Ediyoruz !

24
Üzeri Ülkeye İhracat